bilgi@hemenavrupa.com

ürün detay
Şirketinizi gözetme ve onu destekleme
Buradasınız: Anasayfa / Şirketinizi gözetme ve onu destekleme

Şirketinizin çalışanları bize güvenebilirler. Onları karmaşık olmayan resmi ve yasal konularda ve şirketi yönetmeleri konusunda destekleyeceğiz 

Şirket Gözetleme

Polonya’da şirket kurmak isteyenler ya da hâlihazırda bir şirketi olanlar firmamızdan farklı alanlarda hizmet desteği alabiliyorlar. Polonya’da bulunan firmamız şirket gözetleme hizmeti sayesinde firmanızın bulunduğu sektördeki yerini, faaliyetlerini ve çalışanları gibi konularda firmamızın profesyonel desteğinden yararlanabilirsiniz. Özellikle yeni kurulan firmaların çalışanlarının performansının denetlenmesinde müşteri hacmi gibi konularda sizlere en iyi şekilde yardım sunuyoruz. Çalışanlarınızın yeni bir ülkede bilmedikleri yasal mevzuatlar karşısında yeteri kadar bilgi sahibi olmaması şirket başarısını etkileyecek olumsuz durumlardır. Ancak böyle durumlarda bizler sizlerin en büyük destekçisi oluyoruz.

Profesyonel Şirket Gözetleme Hizmeti

Firmamız yapılan anlaşma doğrultusunda 3 aylık süre boyunca şirketinizi birçok yönden gözetleyerek gerekli konularda danışmanlık hizmeti vermektedir. Çalışanlarınızın bizlere tam olarak güvenmesi ile birlikte işleriniz hem daha hızlı şekilde yürüyecek hem de şirketinizin yasal süreçleri daha hızlı şekilde atlatması sağlanacaktır. Resmi ve yasal konularda eksikleri bizimle kapatabilir ve Polonya’da kuracağınızın şirketinizi daha sağlam bir temele oturtabilirsiniz. Burada bizlerin size en büyük yardımı da bu konularda profesyonel olarak sunduğumuz deneyimlerimiz olacaktır. Şirketinizin çalışanlarının eksik kaldığı ya da yeterli bilgi sahibi olmadığı konularda gereken her türlü desteği göstermeye yardımcı olacağımızdan emin olabilirsiniz. Bu hizmeti yalnızca yeni kurulan firmalara değil aynı zamanda daha önceden kurulmuş olan firmalara da sunuyoruz. Böylece bulunduğunuz sektördeki rekabet koşulları konusunda da bir adım önde olabilme imkanı elde ediyorsunuz.

 

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın