bilgi@hemenavrupa.com

ürün detay
Biz Kimiz ?
Buradasınız: Anasayfa / Biz Kimiz ?

Biz Polonya’da bulunan bir şirketiz. Şirketimiz de size daha iyi hizmetler verebilmek ve sunabilmek için Türkçe bilen çalışanlarımız var. Amacımız Türk şirketlere Polonya’nın doyumsuz olan piyasasını açmak. Misyonumuz sizin ürünlerinizi Polonya pazarını satışa sunmak ve Almanya da olan Türkler kadar sizi güçlendirmek istiyoruz. Tecrübeli ve spesiyalist olan  iş arkadaşlarımız size satışta, PR da, hukukta, bilgi ve bilişimde yardımcı olacaklar. Bizim düşüncemiz ve sloganımız ’’ Quality over quantity ’’ yani bizim için kalite sayılardan çok daha önemlidir. Müşterilerimize elimizden gelenin en iyisini yaparız ve sunarız. Görüşleriniz bizim için çok önemlidir ve uzlaşmaya yakın bir şirketiz.

Kurumsal

Türkiye’de faaliyet gösterip de Polonya’ya açılmak isteyen firmalar, girdikleri yeni ortamlarda tutunabilmek ve müşteri potansiyelini geliştirebilmek için sektörü en iyi tanıyan kurumlardan yardım almak durumundadırlar. Firmamız da Polonya’da iş yapmak, ürünlerinin satışını gerçekleştirmek ve hizmet sunmak isteyen Türk firmalara her türlü desteği vermektedir. Birçok alanda son derece geniş destekler verdiğimiz iş dünyasında profesyonelliğimiz sayesinde işlerinizin daha kısa süre içerisinde yoluna girmesine imkân bulacaksınız. Firmamız hizmetleri kapsamında birçok farklı alan bulunmaktadır. Satış, pazarlama, insan kaynağı bulma ve yönetme, müşteri kazanma ve daha birçok konuda sizlere sunduğumuz hizmetlerden yararlanabilir ve şirketinizi daha da geliştirme imkânı yaratabilirsiniz.

İş Yaşamındaki Profesyonel Destekçiniz

Polonya’da faaliyet gösteren firmamız sizlerin de bulunduğu sektörde daha iyi duruma gelebilmesi için son derece detaylı çalışmalar gerçekleştiriyor. Her şeyden önemlisi Türkçe bilen çalışanlarımız sayesinde buradaki işlerinizi takip ederken dil sorunu yaşamıyorsunuz. Türk şirketlerinin Polonya’da daha da aktif hale gelmesi ve yatırımlarını arttırmalar için çok geniş bir skalada hizmet sunumu gerçekleştiriyoruz. Alanında çok tecrübeli olan iş arkadaşlarımız sayesinde gerek hukuk gerekse bilişim konusunda ihtiyaç duyduğunuz her türlü desteği sizlere sunmaya gayret ediyoruz. Uzlaşmacı tarafımız ve profesyonel iş anlayışımız sayesinde sizler de en iyiler arasında yer alabilirsiniz. Profesyonellerin arasında yer almak ve şirketinizin kar hacmini arttırmak için sunduğumuz hizmetlerden dilediğiniz kadar yararlanabilirsiniz.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın