bilgi@hemenavrupa.com

ürün detay
SİZİN ÜRÜNLERİNİZİ SATIYORUZ
Buradasınız: Anasayfa / SİZİN ÜRÜNLERİNİZİ SATIYORUZ

satış arttırma

Firmamız sizin ürünlerinizin, satış konusunda uzmanlaşmış satış elemanlarımız tarafından satılmasını teklif etmektedir.
Satışlar; doğrudan yani kendi ürünlerinizi bize göndererek onların bizim satış elemanlarımız tarafından daha önceden belirlenmiş fiyatlar üzerinden satmaları şeklinde veya dolaylı olarak yani gönderdiğiniz numunelere ya da kataloglara dayanarak (sipariş toplayarak) satılmaları şeklinde gerçekleştirilebilir. Satış elemanlarımız ayda en az iki defa yaptıkları işin raporunu verirler. Herhangi bir kuşkunuz veya sorunuz olması durumunda, her türlü sorularınıza yanıt verecek olan müşteri hizmetleri bölümümüzle iletişime geçebilirsiniz.

Türkiye’den giden ürünlerin farklı ülkelerde satılması konusunda satış elemanları aracılığıyla yapılan bir sistem sunulmaktadır. Firmanın burada sunmuş olduğu hizmet şu şekildedir; satış elemanları daha önceden belirlenmiş olan fiyatlara sizlerden direkt alınan ürünleri piyasaya satma şeklinde bir düzen izler. Eğer bu sistemi değil de dolaylı yoldan satış hizmeti istiyorsanız firma elemanları buna uygun olarak da bir satış işlemi sunmaktadır. Burada izlenen yol ise şu şekildedir; firmanın satış elemanları kataloglar aracılığıyla sipariş toplayarak sizden buna göre ürün talep ederler ve bu şekilde bir satış sunarlar.

Çalışma Prensibi

Firmanın çalışma prensibinin temeli güvenilirliğe ve başarıya odaklanmaya dayanmaktadır. Eğer güvenle ilgili herhangi bir sorun olduğunu düşünüyorsanız firmanın yetkilileri ile iletişime geçerek bu sorunu halledebilirsiniz. Firma bünyesinde bulunan satış elemanları güvenilirliği teyit edilmiş kimselerden oluşmaktadır. Asla sizden alınan ürünlerle ilgili satış sırasında farklı kar amaçları güdülmemektedir. Sadece sizler yapılan anlaşmalar üzerinden satış hizmeti sunulmaktadır. Güven konusu ile ilgili veya herhangi bir ürün satışı sorunları ile ilgili bir talebiniz olduğu zaman firma ile iletişime geçerek bu sorunu en kısa sürede halledebilirsiniz. Firmanın sunmuş olduğu bu hizmetlerde almış olduğu hizmet bedeli ise karşılıklı yapılan anlaşmaya göre farklılıklar gösterebilmektedir. Etkenler ne kadar ürün satıldığı ve hangi ürünün satıldığı gibi konulara bağlı olarak değişkenlik gösterebilmektedir.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın